Про сервіс

Jetton Box – це команда експертів, націлених на удосконалення досвіду в маркетингу роздрібних продажів та розвитку економіки спільного споживання. Ми створили Jetton Box для того, щоб споживачі та бізнес отримували більше цінностей шляхом взаємодії один із одним. Своєю діяльністю ми прагнемо покращувати життя людей.

В основу Jetton Box закладені процеси, які забезпечують втілення головної цілі проекта - зменшення витрат для бізнесу та кінцевого споживача. Це відбувається завдяки унікальній бізнес-моделі, яка дозволяє партнерам Jetton Box скорочувати витрати на залучення клієнтів та збільшувати продажі, а споживачам відкривати нові можливості для реалізації ідеї sharing economy.

Використовуючи Jetton Box, компанії видають своїм клієнтам знижкові жетони. Це одноразові знижки на наступну покупку. Вони видаються за умови здійснення пркупки на певну суму. Отриманий жетон гарантує користувачеві отримання одноразової знижки на майбутню покупку. Розмір знижки та термін її дії вказані на жетоні компанії.

За допомогою мобільного додатку користувачі можуть обмінюватися своїми жетонами і дарувати їх друзям. Ця особливість сервісу дозволяє бізнесам збільшувати повторні продажі за виданими знижкам та зменшувати витрати на залучення нових клієнтів.

Контакти

Зв'яжіться з нами за адресою support@jettonbox.com і ми негайно відповімо на ваш запит.