Збільшуйте продажі
прямо зараз

Використовуйте Jetton Box для збільшення продажів
і залучення нових клієнтів

phone app
icon

Підвищуйте середній чек

пропонуючи клієнтам знижкові жетони
за покупку на певну суму

icon

Збільшуйте продажі

завдяки виданим жетонам з
якими повернуться ваші клієнти

icon

Зустрічайте нових клієнтів

які отримали жетони вашої компанії
шляхом обміну чи в подарунок

Що таке Jetton Box

Це сервіс для збільшення продажів з використанням одноразових знижок на наступну покупку. Вони видаються клієнтам при покупці товарів або послуг на певну суму. Одноразові знижки в Jetton Box називаються знижковими жетонами.

За допомогою мобільного додатку користувачі можуть обмінюватися своїми жетонами і дарувати їх друзям. Ця особливість сервісу допомагає його партнерам збільшувати повторні продажі та знижувати витрати на залучення нових клієнтів.

Як це працює

1
Створіть пропозицію

Встановіть мінімальну суму покупки, при виконанні якої ваші клієнти зможуть отримати знижковий жетон. Визначте розмір одноразової знижки на наступну покупку, а також вкажіть термін дії жетона. Змінити умови пропозиції або зробити його неактивним можна в будь-який момент.

Збільшити
2
Як видати жетон

Операції з жетонами проводяться за допомогою консолі оператора. Жетон видається клієнту за номером його боксу. Це розділ в мобільному додатку клієнта, де зберігаються отримані жетони. Якщо у клієнта не встановлений додаток, то видати жетон можна за номером мобільного телефону. Клієнту буде доставлено sms про отримання жетона, а після встановлення додатка виданий жетон з'явиться у боксі.

Збільшити
3
Як використати жетон

Клієнт може використати отриманий жетон при наступній покупці. Для цього оператор повинен відправити запит клієнту на використання жетона, отримати підтвердження від клієнта і завершити операцію. При перегляді вмісту боксу користувача оператору недоступні жетони, видані іншими компаніями.

Збільшити

Звіти

Протягом дня або за підсумками періоду переглядайте звіти за виданими жетонами і повторними продажами . Адміністратору доступні консолідовані звіти по компанії, а також звіти в розрізі офісів продажів.

Збільшити

Підключення та пробний період

Використовуйте Jetton Box до 1 березня 2020 року абсолютно безкоштовно. Для використання сервісу вам знадобиться комп'ютер або планшет, підключені до інтернету. Скоро Jetton Box для бізнесу стане доступний для використання на мобільних телефонах. Ми завжди раді вашим ідеям та пропозиціям щодо поліпшення сервісу. З 1 березня 2020 року ми плануємо введення гнучких тарифних планів, а пробний період буде скорочено до 30 днів.

 • безкоштовне
  підключення
 • API для
  облікових систем
 • інтеграція для
  онлайн продажів
 • безкоштовна
  підтримка

Спробуйте Jetton Box безкоштовно до 1 березня 2020 року

Надішліть заявку на підключення.